Ünlülerin Gizli Stil Danışmanı “The Clique”, Moda Dünyasına Yön Veriyor

Günümüzün modaya yön veren isimleri, sadece kıyafetlerinde değil, aynı zamanda stil danışmanlarıyla da yüksek bir titizlikle çalışıyorlar.

Kadın tasarım giyim markalarının bulunduğu moda platformu The Clique sektördeki tasarım giyim markaları bir araya getirmesinin yanında, ünlü isimlerin gizli stil danışmanı olma özelliğiyle moda dünyasının aranan uygulaması haline geldi.

The Clique’in başarısının sırrı, sunduğu özel ve istenildiği takdirde gizlilik ile verilen stil danışmanlığı hizmetleri yatıyor.

Modayı takip edenlerin yanında, çoğu stil danışmanın tercihi olan The Clique sunduğu benzersiz hizmetlerin yanında stil danışmanlığı hizmetini her kesim için erişilebilir kılmış durumda. Özellikle tasarım giyim ve moda dünyasıyla ilgilenenler için bulunmaz bir hizmetler sunan  platform danışanların ve danışmanların bilgileri, titizlikle saklayıp koruduğu için sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerine de bu hizmeti de gizlilik prensibi ile alabiliyorlar.

The Clique’in, modaya dair en güncel trendleri takip eden ve stil konusunda yardıma ihtiyaç duyanların vazgeçilmez adresi olmaya aday. Moda tutkunlarının buluşma noktası olan theclique.shop, tasarım giyim markalarının yanı sıra, stil danışmanlığı konusunda da fark yaratıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x