Analist: Bu 3 Altcoin Nisan’da 1 Dolar Sınırını Aşabilir!

Kripto para piyasasındaki çoğu varlık yıllardır görülmemiş kazançlara tanık oluyor. Bununla birlikte, bazıları diğerlerinden daha iyi yatırım fırsatlarını temsil ediyor. Bazıları hala 1 doların altında bir değere sahip. Kripto analisti Ana Zirojevic’e göre bunlardan 3 altcoin önümüzdeki ay 1 dolar işaretini aşma potansiyeline sahip. Böylece, yatırımcılarına önemli kazançlar vaat ediyorlar.

İlk sıradaki altcoin: XRP (XRP)

Bunu başarabilecek bir altcoin, grafiklerinde yükseliş hareketi gösteren XRP. Dark Defender takma adlı analist XRP için “Nisan ayının sıcak geçeceğini” ilan etti. Bu doğrultuda yol açarak önümüzdeki haftalarda 1,88 dolar ve hatta 5,85 dolar hedeflerini öngörüyor.

XRP fiyat hareket analizi. Kaynak: Dark Defender

Şimdilik, XRP 0,6855 dolar fiyattan el değiştiriyor. Ayrıca, günlük %0,66’lık hafif bir düşüş kaydediyor. Ancak yine de son verilere göre geçen hafta %9,72 arttı. Ayrıca, aylık grafiğinde %29,10 ilerledi.

XRP 30 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

İkinci sırada Sandbox (SAND) var

Sırada, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına olanak tanıyan Blockchain tabanlı bir sanal dünyanın yerel tokeni olan The Sandbox (SAND) var. Kripto analisti CoinsKid, SAND’ın sadece 1 dolara değil, çok daha ötesine geçeceğini ileri sürüyor.

SAND fiyat hareketi analizi. Kaynak: CoinsKid

Yazı sırasında, The Sandbox’ın tokenı 0,75112 dolardan işlem görüyordu. Bu da son 24 saatte %1,39’luk bir düşüşe işaret ediyor. Altcoin, önceki yedi günde %8,61’lik bir artış gösterdi. Ayrıca, aylık %58,09’luk bir kazanç elde etti.

SAND 30 günlük fiyat grafiği.

Son sıradaki altcoin: Cardano (ADA)

Cardano (ADA) Nisan ayında kırabileceği 1 dolarlık dönüm noktasına yaklaşıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, yıllık en yüksek seviyeleri ezip geçti. Bu rallide, 2022’den beri görmediği seviyelere yükseldi. Bu arada, Cardano, şu anda 532,12 milyon dolar olan kilitli toplam değeri (TVL) açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı.

Cardano TVL. Kaynak: DeFi Llama

Fiyat açısından Cardano yazı sırasında 0.79166 seviyesinde işlem görüyordu. Bu da gün içinde %3,58’lik bir artışa işaret ediyor. Ayrıca, altcoin haftalık grafiğinde %9,02’lik daha önemli bir ilerleme kaydetti. Buna ek olarak son 30 gün içinde değerini %43,08 oranında artırdı.

Cardano 30 günlük fiyat grafiği.

Her şey düşünüldüğünde, yukarıdaki varlıklar yükseliş momentumlarını ve olumlu duygularını korudukları sürece Nisan ayı için en iyi kripto yatırımını temsil edebilir. Bununla birlikte, bu sektörde işlerin bazen bir hızla değişmesi de mümkündür. Bu nedenle bir kripto yatırım stratejisi oluşturmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması önemlidir.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlak kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x